Nábytek do podkroví, pokosový nábytek

Zakázkové truhlářství Hopla se zabývá návrhy a následnou výrobou nábytku do podkroví a nábytku do pokosu a jinak šikmých místností.

Nábytkem do podkroví rozumíme – pokosové šatní skříně, pokosové různé úložné prostory, skříňky na drobné odlečení, sezonní věci, různé sestavy skříní, úložných prostorů, zásuvek(šuplíků) a jiných rozmanitých policových průduchů a odkladových ploch zajímavě zakomponovaných do daného, v našem případě podkrovního (pokosového) prostoru.

Nábytek v pokosových prostorách slouží, nejen k uložení již zmíněného oblečení všeho druhu a sezonních věcí, ale i třeba může být v těchto atypických prostorách vhodně navržený i jiný zakázkový nábytek – jako knihovny, obývací stěny, pracovní(kancelářská) místa, nebo designové a dekorativní sestavy polic, průduchů, skříněk, atd. Možností využití podkrovních a pokosových prostor je mnoho.

Na první pohled někdy nešťastné podkrovní a pokosové prostory se dají (a to naše zakázkové truhlářství Hopla umí) vhodně zvoleným řešením tvarů, rozměry a barevnými kombinacemi jednotlivých nábytkových dílců, skříněk a sestav, vkusně, zajímavě, účelně a přitom v moderním designovém stylu zařídit atypickým nábytkem na zakázku.

Nábytek do podkroví má díky svým specifickým prostorovým nárokům opravdu velice pěkný a originální výsledný efekt.
Naše zakázkové truhlářství Hopla se na tento druh podkrovního a pokosového nábytku již dlouho specializuje a máme s jeho výrobou bohaté, dlouholeté zkušenosti.

K úspěšnému zrealizování vybavení podkrovních a pokosových prostor kvalitním nábytkem nám napomáhá námi dodávaný široký výběr deskového a dekorativního lamino materiálu.

Odebíráme deskový materiál od námi vyzkoušených tuzemských i zahraničních výrobců, kteří nabízejí více jak 150 různých dřevodekorů (imitace dřeva) a barevných lamino dekorů.

Naše zakázkové truhlářství Hopla pak z těchto lamino dekorů spolu se zákazníkem vyberou zajímavé kombinace dekorů a vhodně tyto dekory použijí na konkrétním návrhu podkrovního nebo pokosového nábytku.

Všeobecně platí – do menších a tmavších pokosových prostor, volíme spíše světlejší dřevodekory a barvy, a naopak ve světlejších a větších podkrovních prostorách můžeme použít dřevodekory a barvy tmavších odstínů. Není to však pravidlo.

Dneska se na zakázkový nábytek a zařízení podkrovních prostor používají materiály převážně podle toho – jaké dřevodekory a barevné kombinace lamino dekorů se líbí a vyhovují zákazníkovi.

Chcete-li vkusně zařídit nábytkem vaše podkrovní prostory, jste na správných stránkách.

Zakázkové truhlářství Hopla vám do vašeho bytu nebo domu vyrobí podkrovní nábytek podle vašich představ.

Těšíme se na nezávazné zavolání a konzultaci
Vaše Truhlářství Hopla

 

Fotogalerie – Nábytek do podkroví, pokosový nábytek

 

  • vyrábíme nábytek do podkroví na míru
  • atypický nábytek do podkroví
  • často pokosové skříňky
  • účelně řešené úložné prostory Vašeho podkroví
  • kombinace užitnosti a designu
  • více jak 100 druhů materiálů
  • dekory, barevné desky, skla, zrcadla, AL-dvířka, ratan atd.
  • kování vyšší standart: Blum, Hettich, Schachemayer
  • zaměření na místě realizace
  • cenová kalkulace řešení Vašeho podkroví ZDARMA